Institut Mezinárodního Vzdělávání
+420 607 461 190
WhatsApp Viber
info@time-study.cz
Mluvíme rusky
Hlavní Kontakt
Kontakt

Наведите курсор мыши на изображения, и увидите результат

 
 

Skype: TimeStudyCZ

E-mail: info@time-study.cz

Sídlo firmy: Malá Štěpánská 1929/9, Praha 2 - Nové Město, 120 00

Korespondenční adresa:

Winklerova 1668, Praha 10 - Dubeč, 107 00

Julia Dosova

Informace o zpracování osobních údajů

Institut mezinárodního vzdělávání Time Study s.r.o. v souladu s ustanovením zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27 4 2016 o ochraně fyzických osob se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů je správcem, který provádí zpracování, shromažďování, uchovávání, zveřejňování a likvidaci osobních údajů a pověřuje zpracovatele zpracováním osobních údajů těchto subjektů:

a) sudenty školy včetně údajů o jejich zákonných zástupcích,

b) zaměstnanci školy (pracovní poměr na základě pracovní smlouvy i dohody) na Institut mezinárodního vzdělávání Time Study s.r.o. je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky:ej547dz emailem na adrese: info@time-study.cz 

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na Institut mezinárodního vzdělávání Time Study s.r.o. obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jmenovaným pověřencem pro školu je: Marina Vasilyeva

Contacts

Máte otázky?

Napište nám a my se Vám ozveme do 8 pracovních hodin