Institut Mezinárodního Vzdělávání
+420 777 915 274
WhatsApp Viber
info@time-study.cz
Mluvíme rusky
Hlavní Kontakt
Kontakt
Sub bg

Наведите курсор мыши на изображения, и увидите результат

 
 

Skype: TimeStudyCZ

E-mail:  timestudycz@gmail.com, info@time-study.cz

Sídlo firmy: Litevská 1174/8, Vršovice, 100 00 Praha 10, kancelař 206

Korespondenční adresa:

Winklerova 1668, Praha 10 - Dubeč, 107 00

Julie Jacenková

Informace o zpracování osobních údajů

Institut mezinárodního vzdělávání Time Study s.r.o. v souladu s ustanovením zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27 4 2016 o ochraně fyzických osob se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů je správcem, který provádí zpracování, shromažďování, uchovávání, zveřejňování a likvidaci osobních údajů a pověřuje zpracovatele zpracováním osobních údajů těchto subjektů:

a) sudenty školy včetně údajů o jejich zákonných zástupcích,

b) zaměstnanci školy (pracovní poměr na základě pracovní smlouvy i dohody) na Institut mezinárodního vzdělávání Time Study s.r.o. je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky:ej547dz emailem na adrese: info@time-study.cz 

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na Institut mezinárodního vzdělávání Time Study s.r.o. obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jmenovaným pověřencem pro školu je: Marina Vasilyeva

Chcete studovat v Evropě?
Pomůžeme Vám

Logo2 TIME STUDY- jistý krok do budoucnosti

Vybrat si program
Adaptace v ČR
Postoupit na VŠ
Získat evropský diplom
Ukažte, co byste chtěli